2019/2020 : het jaar van de jubilea

Het is dit jaar 39 jaar geleden dat de eerste uitgave verscheen van de wijkkrant “De Jonge Zwarver”. Dat betekent dat de wijkkrant in 2019 haar Robijnen jubileum – 40 jaar wijkkrant “De Jonge Zwarver” – mag vieren.

Tevens is het op 8 mei 2020 alweer 40 jaar geleden dat de wijkvereniging werd opgericht. De eerste statuten passeerden bij notaris Heule en Partners op 16 juli 1980.

In 1930 werd gestart met de aanleg van de wijk Zuid en veel straatnamen werden tussen 1930 en 1950 door de gemeenteraad vastgesteld. Dus bestaat in 2020 de wijk Zuid 90 jaar. We hebben de komende tijd dan ook 3 jubilea te vieren.

Het is natuurlijk niet de bedoeling deze jubilea ongemerkt voorbij te laten gaan, daarom roepen we u op u verhalen met ons de delen en zien we uw verhalen en foto’s graag tegemoet van uw jaren in onze wijk.

Er zijn ongetwijfeld belevenissen van u die u wellicht wilt delen. Uw verhalen en fotomateriaal kunt u mailen aan info@zuidbovenbroek.nl of in de bus doen t.a.v. de redactie van de wijkkrant : Apeldoornsestraat 36, Kampen.

Foto’s of ansichtkaarten van onze wijk worden gescand en aan u terugbezorgd. Wilt u wel iets vertellen en u vindt zich niet zo’n schrijver, dan willen we graag bij u komen om uw verhaal op te schrijven. Meld u zich dan even per telefoon 038-3312377 om een afspraak te maken. Uiteraard mag mailen ook info@zuidbovenbroek.nl